Mobilní domy SUPER ARKTIK ® se stávají vyhledávanou alternativou rodinných domů, rekreačních chat či investičních nemovitostí v Čechách a na Slovensku. Víte jak co nejvýhodněji financovat jejich koupi?

1) HYPOTÉKA
Hypotéka je dlouhodobý úvěr zajištěný nemovitostí. Splatnost hypotéky může být až 30 let.

Hypotékou můžete financovat koupi rodinného mobilního domu Super Arktik ® FAMILY, jelikož splňuje parametry stavby. Pro banku připravíme potřebné doklady, se kterými hypoteční úvěr na Super Arktik® FAMILY získáte rychle a jednoduše. Stačí oslovit vaši banku a ta vás bude doprovázet celým procesem získání hypotéky.

2) AMERICKÁ HYPOTÉKA
Americká hypotéka je bezúčelový úvěr zajištěný nemovitostí. Banka nezkoumá k čemu klient finanční prostředky využije. Výše poskytnutého úvěru je závislá na hodnotě zakládané nemovitosti. Banky poskytují americké hypotéky obvykle do výše 70% hodnoty zakládané nemovitosti. Americká hypotéka má dobu splatnosti do 20 let.

Americkou hypotékou lze financovat všechny typy mobilních domů SUPER ARKTIK ®

3) SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR
V Čechách nabízíme výjimečný bezúčelový úvěr na mobilní domy se splatností 12 let do částky až 1.000.000 Kč bez ručení. Na Slovensku jsme pro vás připravili speciální bezúčelový úvěr na mobilní domy se splatností 8 let do částky 30.000 €. 

Při spotřebitelském úvěru, klient musí bance prokázat schopnost splácet úvěr ze svého příjmu. Banky navíc vyžadují různé formy jistoty, jako například ručení fyzickou osobou, zástavní právo na nemovitost, vinkulaci vkladů či životní pojištění.

Spotřebitelským úvěrem lze financovat všechny typy mobilních domů SUPER ARKTIK ®

4) LEASING
Leasing je nákup, respektive pronájem předmětů běžné spotřeby, movitého a nemovitého majetku. Využívají jej firmy, podnikatelé ale i běžní lidé. Je několik typů leasingu, každý typ leasingu má své vlastní podmínky, jelikož záleží na předmětu financované věci a druhu leasingové společnosti. Leasing nabízí leasingové společnosti, ale také běžné banky.

Formou leasingu je často financován nákup mobilních domů Super Arktik ® OFFICE a Super Arktik ® HOTEL.

Máte dotazy ohledně financování mobilních domů? Kontaktujte nás nebo navštivte osobně na našich pobočkách v Brně a Ružomberku.