Super Arktik ® Modern

Odvážny a trendový celoroční mobilheim Super Arktik ® MODERN, který s hrdostí vyrábíme již od roku 2015. Jeho nápadný vzhled a propracovaný interiér nabízí majiteli ideální prostředí pro relaxaci i bydlení.

Nepřehlédnutelný mobilheim Super Arktik ® MODERN je osazen na pevném ocelovém podvozku. Jeho konstrukci tvoří robustní dřevěný rám. O tepelný komfort se starají kvalitní pětikomorová plastová okna s dvojsklem a zateplení dimenzované na středoevropské klimatické poměry. Vytápění stropními infrafóliemi s nízkou spotřebou elektrické energie garantuje ekonomické bydlení. Bohaté standardní vybavení umožňuje okamžité využití hned po jeho umístění na pozemku.

Prohlédněte si naše vzorové mobilní domy na prodejním místě v Brně a Ružomberku.

Rádi Vám zodpovíme doplňující dotazy a zašleme Katalog mobilních domů. Napište nám.

Víte, jak má vypadat váš mobilheim snů? Nechte si jej u nás nezávazně nacenit. Kontaktujte nás telefonicky, emailem, nebo přes formulář Napište nám.

Cena od: 1 228 200 Kč

Cena bez dph: 1 023 500 Kč

FOTO: Zobrazené fotky mohou zobrazovat i prvky nadstandardní výbavy.

Parametr Hodnota
Rozměr (D׊×V) 12m × 4m × 3,2m (max.)
Užitná plocha 43,0m² (max.)
Typ střechy rovná pultová střecha
Typ oken okna s dvojsklem
Spůsob vytápění infra elektrické vytápění

Napíšte nám

Pole s hvězdičkou * sú povinné.
*
*

Informácia o spracovaní osobných údajov

Spoločnosť FISCHER & PARTNERS, s.r.o. použije Vaše osobné údaje uvedené v tomto formulári výlučne za účelom spracovania Vašej požiadavky. S podrobnými informáciami o predmete záujmu Vás budeme kontaktovať v čo najkratšom čase.

Základné zásady spracúvania a ochrany osobných údajov v našom informačnom systéme nájdete tu.