Super Arktik Modern Line

Nové stylové provedení oblíbeného mobilního domu Super Arktik.

Nová řada luxusních mobilheimů vyráběných na Slovensku v nejvyšší standartě s moderním designem a dřevěným exteriérem, který podle požadavku klienta sladíme na míru.

Úplně nový koncept ekologického moderního bydlení navržený, vyprojektovaný a vyrobený přímo naší společností v Ružomberku.

Dům má v standardním provedení 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyní vybavenou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a kompletně zařízenou koupelnu s WC. Vana nebo sprchovací kout podle požadavků klienta.

Mobilní dům Super Arktik je osazený na ocelovém podvozku s koly a je možné ho kdykoliv dále přemístit. Konstrukci tvoří robustní dřevěný rám. Tepelně izolační vlastností zabezpečují kvalitní plastová okna s dvojsklem a masívní zateplení dimenzované na naše klimatické poměry. Vytápění stropními infrafóliemi zabezpečuje minimální spotřebu elektrické energie (do 2 kW/h)

Vzorový mobilheim můžete vidět na našem prodejním místě v Ružomberku.

V případě zájmu můžeme změnit vzhled exteriéru i vnitřní uspořádaní a velikost mobilheimu. 

Cena od: 1 116 000 Kč

Cena: 1 116 000 Kč

Cena bez dph: 930 000 Kč

parametr hodnota
rozměry (D׊×V) 11,4m × 3,8m × 3,2m
plocha 43,0m²
typ střechy rovná střecha
typ oken okna s dvojsklem
spůsob vytápění elektrické vytápění

Napíšte nám

Pole s hvězdičkou * sú povinné.
*
*

Informácia o spracovaní osobných údajov

Spoločnosť FISCHER & PARTNERS, s.r.o. použije Vaše osobné údaje uvedené v tomto formulári výlučne za účelom spracovania Vašej požiadavky. S podrobnými informáciami o predmete záujmu Vás budeme kontaktovať v čo najkratšom čase.

Základné zásady spracúvania a ochrany osobných údajov v našom informačnom systéme nájdete tu.