Deset dobrých důvodů proč nakupovat u nás!

  1. Jsme největší výrobce a prodejce mobilheimů na Slovensku s množstvím spokojených zákazníků.
  2. Naše mobilheimy jsou vymyšlené, nadizajnované, vyprojektované a vyrobené přímo u nás v Ružomberku, co umožňuje rychlé dodání.
  3. Díky vlastní projekci a výrobě je možné si mobilní dům přizpůsobit na míru podle požadavků. Vyberte si tvar, rozměr, střechu, velikost a umístnění oken, upravte si dispozici, povrchovou úpravu, materiály obkladů, podlah, stěn.
  4. Kromě prodejny na Bystrické cestě v Ružomberku (cesta I/59 směrem na Banskou Bystricu) můžete vidět výrobu našich mobilheimů přímo v Ružomberku část Biely Potok.
  5. Naše mobilheimy jsou vyrobené v souladu se STN EN 1647 a STN EN 13878, podle kterých se jedná o vozidlo na volný čas a teda na jeho osazení není potřebné stavební povolení.
  6. Dopravu v rámci ČR poskytujeme naším zákazníkům zdarma!
  7. Mobilheim technickým řešením umožňuje jednoduché osazení a napojení na inženýrské sítě
  8. Domy se vyznačují minimální spotřebou elektrické energie díky kvalitním oknům, izolačním materiálům a stropnímu vytápění infrafóliemi (2 kW/h). Spolu s mobilheimem dostanete také platný certifikát o revizi elektrických zařízení, které potvrzuje, že jsou v souladu se slovenskými a evropskými normami, který garantuje jejich bezpečnost.
  9. Naše společnost splňuje požadavky ISO 9001, ISO 14001 a BS OHSAS 18001 na prodej mobilních domů.
  10. Naše starostlivost o zákazníky prodejem nekončí. Navzdory použitým kvalitním a trvanlivým materiálům poskytujeme našim zákazníkům servis a technickou podporu, včetně možného zpětného odkoupení mobilního domu.