10 důvodů, proč koupit mobilheim Super Arktik ®

  1. Jsme největší slovenský výrobce a prodejce mobilních domů se spoustou spokojených zákazníků v šesti zemích Evropy.
  2. Mobilní domy jsou vymyšleny, naprojektovány a vyráběny výhradně v našich třech výrobních halách. Celý proces výroby mobilheimů máme neustále pod kontrolou. To nám umožňuje dodržovat vysoké standardy kvality a zaručit co nejrychlejší dodání k zákazníkovi.
  3. Díky vlastní projekci a výrobě lze mobilní dům přizpůsobit na míru dle požadavků. Vyberte si tvar, rozměr, střechu, velikost a umístění oken, upravte si dispozici, povrchovou úpravu, materiály obkladů, podlah, stěn.
  4. Naše celoroční mobilheimy se vyznačují minimální spotřebou elektrické energie díky kvalitním oknům, izolačním materiálům a stropnímu vytápění infrafoliemi. Průměrná spotřeba přes zimu vychází 1,2 kW/h. Při teplotě -19°C je průměrná spotřeba 1,8 kW/h.. Spolu s mobilním domem obdržíte i platný certifikát o revizi elektrických zařízení, který potvrzuje, že jsou v souladu s českými a evropskými normami, který garantuje jejich bezpečnost.
  5. Naše mobilní domy jsou vyrobeny v souladu s ČSN EN 1647+A1 a ČSN EN 13878, podle kterých se jedná o vozidlo pro volný čas a tudíž k jejich osazení není zapotřebí stavební povolení.
  6. Dopravu v rámci ČR poskytujeme naším zákazníkům zdarma!
  7. Náš mobilní dům poskytuje komfortní a ekonomicky nenáročné bydlení. Svým technickým řešením umožňuje snadné osazení a napojení na inženýrské sítě.
  8. Naše společnost splňuje požadavky ISO 9001, ISO 14001 a BS OHSAS 18001 pro prodej nových i použitých mobilních domů.
  9. Naše péče o zákazníky prodejem nekončí. Navzdory použitým kvalitním a trvanlivým materiálům poskytujeme našim zákazníkům servis a technickou podporu, včetně možného zpětného odkoupení mobilního domu.
  10. Naše mobilheimy můžete vidět na prodejních místech v Brně (parkoviště Avion SP, u Ikea) a Ružomberku (Bystrická cesta 1680). Zákazníci s objednaným mobilním domem si mohou jeho výrobu prohlédnout přímo ve výrobních halách.