Super Arktik ® ORIGINAL

Koncept celoročního mobilního domu Super Arktik ® ORIGINAL naprojektován a vyráběn v našich 3 výrobních halách již od roku 2015. Kombinuje oblíbené půdorysy s moderními materiály v interiéru a exteriéru. Celkové provedení mobilního domu zaručuje plnohodnotné využití během každého ročního období.

Celoroční mobilheim Super Arktik ® ORIGINAL je osazen na pevném ocelovém podvozku. Konstrukci tvoří robustní dřevěný rám. O tepelný komfort se starají kvalitní pětikomorová plastová okna s dvojsklem a zateplení dimenzované na středoevropské klimatické poměry. Vytápění stropními infrafóliemi s minimální spotřebou elektrické energie garantuje ekonomické bydlení. Bohaté standardní vybavení umožňuje okamžité využití hned po jeho umístění na pozemku.

Prohlédněte si naše vzorové mobilní domy na prodejním místě v Brně a Ružomberku.

Rádi Vám zodpovíme doplňující dotazy a zašleme Katalog mobilních domů. Napište nám.

Víte, jak má vypadat váš mobilheim snů? Nechte si jej u nás nezávazně nacenit. Kontaktujte nás telefonicky, emailem, nebo přes formulář Napište nám.

Cena od: 1 066 200 Kč

Cena bez dph: 888 550 Kč

FOTO: Zobrazené fotky mohou zobrazovat i prvky nadstandardní výbavy.

Parametry Hodnota
Rozměry (D׊×V) 12m × 4m × 3,2m (max.)
Užitná plocha 43,0m² (max.)
Počet pokojů 3 pokoje
Počet lůžek 6 lůžek
Typ střechy sedlová střecha
Typ oken okna s dvojsklem

Spůsob vytápění

infra elektrické vytápění

Napíšte nám

Pole s hvězdičkou * sú povinné.
*
*

Informácia o spracovaní osobných údajov

Spoločnosť FISCHER & PARTNERS, s.r.o. použije Vaše osobné údaje uvedené v tomto formulári výlučne za účelom spracovania Vašej požiadavky. S podrobnými informáciami o predmete záujmu Vás budeme kontaktovať v čo najkratšom čase.

Základné zásady spracúvania a ochrany osobných údajov v našom informačnom systéme nájdete tu.