Jsme největší a jediný sériový výrobce mobilních domů v Čechách a na Slovensku. Působíme v Ružomberku, kde již od roku 2015 ve 3 výrobních halách zaměstnáváme téměř 70 zaměstnanců. Našim zákazníkům v 6 zemích Evropy jsme předali již více než 1500 mobilheimů Super Arktik ®

K potřebě vymyslet a vyrábět mobilheimy vhodné do našich klimatických podmínek nás dovedly dlouholeté zkušenosti s prodejem zahraničních mobilních domů. Léty projektování, zkoumání a testování vznikl úspěšný mobilní dům Super Arktik ®, který ve své základní podobě nebo v některém speciálním provedení uspokojí představy a požadavky kteréhokoli zákazníka.

Naše společnost s tradicí výroby od roku 2015 si vybudovala bezkonkurenční pověst kvality, designu a inovací. Jsme hrdí na náš vysoce kvalifikovaný a oddaný tým, který s nadšením vyrábí pro naše zákazníky špičkové celoroční mobilní domy, houseboty, ubytovací mobilheimy pro veřejný a hotelový sektor, mobilní sauny, tinyhouses či inovativní rodinné mobilní domy s možností financování přes hypoteční úvěr.

Nový mobilní dům Super Arktik ® získáte v 5 jednoduchých krocích:

1. Konfigurace mobilního domu.
Přijeďte nás navštívit na prodejní místo do Brna, nebo Ružomberka. Seznámíme Vás s mobilním domem Super Arktik ®.

Během setkání s prodejcem si nadefinujete své požadavky na rozměry, velikost, tvar a charakter mobilního domu, preference ohledně dispozice a materiálového provedení.

2. Vizualizace mobilního domu.
Doručíme vám vizualizaci vašeho mobilního domu včetně řešení interiéru.

3. Objednávka a výroba mobilního domu.
Při objednání mobilního domu zaplatíte pouze polovinu kupní ceny.
Výrobu svého mobilního domu si můžete kdykoli zkontrolovat.

4. Převzetí mobilního domu.
Mobilní dům je hotov. Přijedete si jej k nám do výroby zkontrolovat.
Když je vše v pořádku, vystaví se doklad na zbývající část kupní ceny.

5. Přeprava mobilního domu.
Mobilní dům Vám dopravíme na Vámi určené místo. Pak už jen slavnostní předání klíčů a skvělý mobilní dům Super Arktik ® je váš.