Super Arktik ® family

Prostorný celoroční rodinný dům Super Arktik ® FAMILY je převratný koncept mobilních domů vyvinutý za účelem poskytnout maximální prostorné bydlení bez kompromisů. Splňuje všechny normy kladené na rodinné domy. Možnost financování přes hypotéku.

Rodinný mobilní dům Super Arktik ® FAMILY je osazen na pevném ocelovém podvozku. Jeho konstrukci tvoří robustní dřevěný rám. O tepelný komfort se starají kvalitní sedmitikomorová plastová okna s trojsklem a zateplení dimenzované na středoevropské klimatické poměry. Energetická třída A. Světlá výška místností až 260 cm. Vytápění podlahovými infrafóliemi s nízkou spotřebou elektrické energie garantuje ekonomické bydlení. Bohaté standardní vybavení umožňuje okamžité využití hned po jeho umístění na pozemku.

Prohlédněte si naše vzorové mobilní domy na prodejním místě v Brně a Ružomberku.

Rádi Vám zodpovíme doplňující dotazy a zašleme Katalog mobilních domů. Napište nám.

Víte, jak má vypadat váš mobilheim snů? Nechte si jej u nás nezávazně nacenit. Kontaktujte nás telefonicky, emailem, nebo přes formulář Napište nám.

Cena od: 1 660 000 Kč

Cena bez dph: 1 383 333 Kč

FOTO: Zobrazené fotky mohou zobrazovat i prvky nadstandardní výbavy.

Parametr Hodnota
Rozměr (D׊×V) 12m × 4m × 3,6m (max.)
Zastavaná plocha 46,0m² (max.)
Typ střechy sedlová střecha
Typ oken okna s trojsklem
Spůsob vytápění infra elektrické vytápění

Napíšte nám

Pole s hvězdičkou * sú povinné.
*
*

Informácia o spracovaní osobných údajov

Spoločnosť FISCHER & PARTNERS, s.r.o. použije Vaše osobné údaje uvedené v tomto formulári výlučne za účelom spracovania Vašej požiadavky. S podrobnými informáciami o predmete záujmu Vás budeme kontaktovať v čo najkratšom čase.

Základné zásady spracúvania a ochrany osobných údajov v našom informačnom systéme nájdete tu.