Připravit pozemek pod váš celoroční mobilní dům není nic složitého. Navíc se během přípravy pozemku na nás můžete kdykoli obrátit po radu. Jak tedy připravit pozemek pod mobilní dům?

Mám vhodný pozemek pro umístění mobilního domu?
Mobilní domy lze osadit téměř na jakémkoli pozemku. Ale abyste si byli jisti, že mobilní dům na váš pozemek umíme umístit, před realizací vždy uděláme obhlídku přístupové cesty a pozemku. Na obhlídce vám povíme, jak ideální pozemek připravit a vysvětlíme, jak bude probíhat samotné osazení mobilního domu.

Kde je třeba přivést inženýrské sítě k mobilnímu domu?
K mobilnímu domu, který si u nás vyberete, vám připravíme technický výkres se zakreslenými vyústěními inženýrských sítí z domu. A když víte, kde bude mobilní dům na pozemku umístěn, je snadné přivést inženýrské sítě na správné místo.

Jak zpevnit a esteticky upravit pozemek pod mobilní dům?
Pod půdorys mobilního domu doporučujeme dát netkanou textilii, vysypat na ni štěrk nebo makadam a celé to „udupat“ vibrační žábou. Takto nejen zpevníte podloží pod mobilním domem, ale pozemek bude vypadat hezky a zabráníte tím případnému růstu trávy pod mobilním domem.

A máte hotovo! Teď už je to jen na nás. Mobilní dům Super Arktik ORIGINAL, WOOD či MODERN vám zdarma přivezeme a profesionálně osadíme tak, abyste se do něj ještě týž den uměli nastěhovat.

Máte-li další dotazy ohledně přípravy pozemku pod mobilní dům, kontaktujte nás.