Rodinný dům již za 8135 Kč měsíčně*? Bez stavění a okamžitě? To je Super Arktik Family! Zdá se vám to nemožné? Podívejme se, jak na to.

  1. Rozhodnete se, které půdorysné řešení domu vám vyhovuje.
  2. Vyberete si z široké nabídky venkovních fasád, vnitřních stěn v pokojích a koupelně, podlah, interiérových dveří, vyberete si jednu ze sedmi typů kuchyní atp.
  3. Na základě Vašeho výběru připravíme projektovou dokumentaci k domu.
  4. Cena 3 pokojového rodinného mobilního domu Super Arktik Family na klíč je 1 567 000 Kč. S projektovou dokumentací pojedete do banky a vyřídíte si hypoteční úvěr na rodinný mobilní dům Super Arktik Family.
  5. Nestavte! Už jen relaxujte. Rodinný mobilní dům Family totiž vyrobíme v našich výrobních halách.

Hotovo! V přesně dohodnutý termín Vám dovezeme hotový rodinný mobilní dům Super Arktik Family na Váš pozemek. Po usazení domu stačí do domu donést nábytek a začít okamžitě bydlet tak, jako řada dalších spokojených zákazníků.

A tip na závěr? Zeptejte se na Vašem obecním úřadě a prověřte na webstránce Ministerstva pro místní rozvoj ČR, zda aktuálně nenabízí podpůrné programy a dotační tituly v rámci politiky bydlení, které Vám mohou koupi rodinného domu Super Arktik ® FAMILY ještě více zatraktivnit.

Potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat.
- - - - - - - - -
* Výpočet hypotečního úvěru na 30 let a 10 leté fixaci úrokové sazby. Příjem žadatele je průměrný čistý příjem podle statistického úřadu ČR a to 37 500 Kč. V domácnosti žije s manželkou a dvěma dětmi ve věku 5 – 16 let. Splácí i jiný úvěr ve výši 10 000 Kč měsíčně. Má běžné výdaje. Výpočet byl simulován na hypoteční kalkulačce 7 bank, přičemž uvedená částka 8135 Kč je ta nejvyšší, která porovnáním vyšla.