Jsme sériová výroba mobilních a rodinných domů na Slovensku a v Čechách. Ve městě Ružomberok jsme od roku 2015 našim zákazníkům v 6 zemích Evropy předali více než 1500 mobilních domů.

K nutnosti vymyslet a vyrábět mobilní domy dimenzované do našich klimatických podmínek nás dovedly dlouholeté zkušenosti s prodejem zahraničních mobilních domů. Lety bádání jsme naprojektovali úspěšný mobilní dům SUPER ARKTIK ®, který uspokojí představy a požadavky kteréhokoli zákazníka.

Naše firma FISCHER & PARTNER, s.r.o. s tradicí výroby od roku 2015 si vybudovala pověst kvality, designu a inovací. Vysoce kvalifikovaný a oddaný tým s nadšením vyrábí pro naše zákazníky špičkové celoroční mobilní domy, houseboty, ubytovací mobilheimy pro veřejný, hotelový a státní sektor, mobilní sauny, tinyhouses, ale také inovativní rodinné mobilní domy s možností financování přes hypoteční úvěr.

Nový mobilní dům SUPER ARKTIK ® získáte v 5 jednoduchých krocích:

1) Konfigurace mobilního domu.
Navštivte naše prodejní místa v Ružomberku, nebo Brně. Seznámíme Vás s mobilním domem SUPER ARKTIK®. Navýběr domy v provedení ORIGINAL, WOOD, MODERN, OFFICE, a rodinné domy FAMILY. Během setkání s prodejcem si nadefinujete vlastní požadavky na rozměr, velikost, tvar a charakter mobilního domu, preference ohledně dispozice a materiálového provedení.

2) Vizualizace mobilního domu.
Doručíme vám vizualizaci vašeho mobilního domu včetně řešení interiéru.

3) Objednávka a výroba mobilního domu.
Při objednání mobilního domu zaplatíte pouze polovinu kupní ceny.
Výrobu svého mobilního domu si můžete kdykoli zkontrolovat.

4) Převzetí mobilního domu.
Mobilní dům je hotov. Přijedete si jej k nám do výroby zkontrolovat.
Když je vše v pořádku, vystaví se doklad na zbývající část kupní ceny.

5) Přeprava mobilního domu.
Mobilní dům dopravíme na Vámi určené místo. Potom už jen slavnostní předání klíčů a skvělý celoroční mobilní dům SUPER ARKTIK ® je váš.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!