Uvažujete o investování do mobilních domů a jejich pronajímání? Zde je 8 důvodů, které vám mohou pomoci při rozhodování investovat do mobilních a rodinných domů SUPER ARKTIK ®

1) Pravidelný pasivní příjem.
Pravidelný pozitivní měsíční příjem je nejčastějším důvodem, proč se lidé rozhodnou investovat své peníze. Správným výběrem domu SUPER ARKTIK® vám po zaplacení všech měsíčních poplatků může přibýt na účet slušná částka.

2) Variabilita využití.
Celoroční či přechodné bydlení, rekreační chata, kancelář, dílna, zahradní dům, sklad, prodejna atp. Mobilní a rodinné domy SUPER ARKTIK ® nabízí nekonečné možnosti využití.

3) Cenová dostupnost.
Kolik zaplatíte za m² při investici do nemovitosti o užitkové ploše přibližně 50m²?
- Mobilní domy SUPER ARKTIK od 23 937 Kč/m² na klíč v rámci celého Česka.
- Rodinné domy SUPER ARTIK FAMILY 39 175 Kč/m² na klíč v rámci celého Česka.
- U nemovitostí je to v každém regionu jinak. Například v Olomouci 53 620 Kč/m², Ostravě 42 948 Kč/m², v Liberci 60 632 Kč/m².

4) Návratnost investice.
- Jaká je návratnost investice? Zamyslete se a sečtěte si, jaký dům plánujete, zda uvažujete o dlouhodobém nebo krátkém pronajímání, v jaké lokalitě, jak budete finacovat nákup domu a podobně.
- Nové celoroční domy SUPER ARKTIK ® se dnes již považují za plnohodnotnou alternativu objektů k bydlení, rekreaci či podnikání. Jejich cena se každý rok zvyšuje, což vede ke zhodnocování vaší investice. Pro srovnání, v roce 2016 byla cena mobilního domu SUPER ARKTIK ® 13 542 Kč/m², dnes 23 974 Kč/m². Díky investování do celoročních mobilních domů SUPER ARKTIK® si tak můžete vydělat i při jeho následném prodeji.

5) Úvěr vám splácejí nájemníci.
Obáváte se koupě na úvěr? Sečtěte si to vždy tak, aby vám příjem z nájmu pokrýval splátku úvěru a stále to bylo zajímavé pro vaše nájemníky.
Díky rozumné investici do mobilního či rodinného domu SUPER ARKTIK ® můžete svůj majetek zajímavě zhodnocovat i přes splácení úvěru.

6) Stabilní trh.
Bydlení, chaty a chalupy, kanceláře a podnikatelské objekty? Stabilní trh v porovnání s poměrně rizikovým investováním na finanční burze. Chcete-li spokojeně spát, investice do mobilních a rodinných domů SUPER ARKTIK ® může být pro vás správné řešení.

7) Variabilita rozměrů a výbavy.
- Nové celoroční mobilní domy SUPER ARKTIK ® lze umístit téměř kdekoli. Standardní nabízené rozměry jsou 6x4m, 8x4m, 10x4m a 12x4m.
- Rodinné celoroční mobilní domy SUPER ARKTIK ® FAMILY se vyrábějí pouze v rozměru 12x4m, aby svými parametry splňovaly ty nejpřísnější normy pro rodinné domy.

8) Máte to pod kontrolou.
Na rozdíl od jiných investic, nad cenotvorbou pronájmu či prodeje mobilního domu máte plnou moc. Je třeba částečně se řídit aktuálními tržními cenami, ale v konečném důsledku cenu určujete vy.

Flexibilní řešení při rozvržení prostoru, energeticky a ekonomicky rentabilní provoz, dodání hotového domu SUPER ARKTIK ® na klíč bez nutnosti stavební činnosti jsou jen základní benefity této investice.

Ať potřebujete jeden dům, nebo plánujete větší projekt, neváhejte a obraťte se na nás tak, jako mnoho našich spokojených zákazníků. Zapojte nás do vašeho projektu a zjistěte, co a jak. Možná usoudíte, že to není cesta pro vás. No možná se stanete úspěšným investorem a developerem.
Napište nám email, nebo zavolejte. Nebo se přijďte rovnou podívat na naše pobočky v Brně a Ružomberku.

- - - - - - - - - -

Poskytnuté informace slouží pouze k informačním účelům a neměly by být považovány za investiční poradenství ani za záruku jakéhokoli druhu. Neexistují žádné záruky ziskovosti a všechna investiční rozhodnutí by se měla činit na základě individuálního průzkumu.