• Přepravu mobilních domů zajišťujeme našimi kamiony zdarma v Čechách a po celém Slovensku.
  • Mobilní domy přepravujeme s maximální profesionalitou. Naše speciální návěsy jsou vybaveny navijáky, proto lze mobilní dům naložit i vyložit bez dodatečné techniky.
  • Vyškolený personál s dlouholetými zkušenostmi přepravy mobilních domů je garantem bezpečné dopravy a vyložení mobilheimu na pozemku. Mobilní dům je během přepravy a umísťování na pozemku pojištěn pro případ poškození.
  • Abychom se ujistili, že mobilní dům lze na pozemek umístit, na osobní obhlídce vždy zanalyzujeme dostupnost pozemku. Na obhlídce se dozvíte, jak velký mobilní dům lze na pozemek dopravit a umístit. Obhlídka pozemku i doprava mobilního domu je zdarma.
  • K umísťování mobilního domu je někdy potřebný traktor nebo jeřáb. Zabezpečení této techniky není zahrnuto v našich službách. No minimálně Vám umíme během obhlídky doporučit kvalitní a cenově zajímavé služby jeřábníků, kteří mají s prací s mobilními domy zkušenosti.

A je to. Mobilní dům je na pozemku. Co teď? Máme to pod kontrolou! Naše firma FISCHER & PARTNERS zajišťuje také profesionální osazení mobilních domů.

Potřebujete více informací ohledně přepravy mobilního domu? Kontaktujte nás nebo navštivte osobně na pobočkách v Brně nebo Ružomberku.