Při současném stavu ekonomiky, kdy náklady na bydlení raketově rostou, mnoho lidí hledá cenově dostupnější možnosti. Mobilní domy SUPER ARKTIK ® se stávají stále atraktivnější alternativou kvůli nižším životním nákladům.

Jaké finanční výhody přináší bydlení v mobilním domě? Čemu lze připsat nižší náklady na bydlení?

DOSTUPNÉ CENY DOMŮ
Náklady na výrobu mobilního domu jsou výrazně nižší, než na výstavbu tradičního domu. Nové celoroční mobilní domy SUPER ARKTIK ® o rozměru 48 m² je možné koupit již od ceny 1 137 000 Kč na klíč. Ceny rodinných domů ve stejné velikosti se hýbou kolem 2 400 000 Kč na klíč. Tento podstatný rozdíl v nákladech činí z vlastnictví mobilního domu dostupnější možnost pro mnohé rodiny a jednotlivce.

ENERGETICKY ÚSPORNÉ.
Naše moderní celoroční mobilní domy jsou navrženy a postaveny tak, aby šetřily energii pomocí chytrých technologií, dokonalé izolace, inteligentního topení a energeticky úsporných spotřebičů ve standardní výbavě. I proto je bydlení v nich finančně méně náročné.

NIŽŠÍ DANE.
Mobilní domy nabízejí svým majitelům výraznou výhodu v podobě sníženého daňového zatížení ve srovnání s tradičními domy.

NÍZKÉ NÁKLADY NA ÚDRŽBU.
Mobilní domy nabízejí majitelům výhodu nižších nákladů na průběžnou údržbu. Proč tomu tak je? Kompaktní rozměry a efektivní design mobilních domů jsou hlavními důvody nižších nákladů na jejich údržbu.

FINANČNÍ STABILITA.
Nižší počáteční náklady na koupi a trvalá nákladová efektivnost mobilních domů nabízejí jejich obyvatelům ekonomickou odolnost. Díky nižším nákladům na údržbu, nižšímu daňovému zatížení a nižším účtům za energie, mobilní domy z dlouhodobého hlediska přinášejí jejich majitelům finanční úspory a stabilitu.


Naše atraktivní celoroční mobilní domy jsou cenově dostupné, což z nich činí přesvědčivou alternativu k tradičnímu bydlení. Navíc díky nízkým provozním nákladům ušetříte každý měsíc nemalou finanční částku čímž vzrůstají vaše úspory, jejich využíváním zanecháváte menší uhlíkovou stopu a díky jejich velikosti neztrácíte moc času na jejich úklid či údržbu: ten můžete využít na své koníčky, rodinu a přátele.

Jste připraveni seznámit se s mobilními domy SUPER ARKTIK®? Přijeďte se je podívat živě na naše prodejní místa do Ružomberka a Brna.