Hlavní částí mobilního domu je obývací pokoj spojený s kuchyní. Dominantou tohoto pokoje je kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči. Kromě sklokeramické varné desky, horkovzdušné trouby a digestoře, v rodinném mobilním domě Super Arktik ® FAMILY naleznete ve standardu i myčku nádobí, zabudovanou mikrovlnku a lednici s mrazákem.
Důležitou součástí domu je moderní, plně vybavená koupelna se sprchovým boxem, vanou nebo sprchovým koutem, umyvadlem a bojlerem. Samozřejmostí je předpříprava na pračku.
Podle velikosti, v domě je obyčejně jeden nebo dva samostatné pokoje, které mohou sloužit jako ložnice, dětský pokoj či pracovna.

Standardní interiér zahrnuje také laminátové podlahy v celém domě kromě koupelny, kde je na podlaze voděodolné lino. Stěny jsou obloženy elegantní bezúdržbovou DTD deskou v bílé barvě. Nezbytnou součástí domu jsou atraktivní interiérové dveře, kvalitní okna a masivní vchodové dveře. Součástí mobilního domu jsou i "neviditelné", ale velmi důležité prvky standardní výbavy: rozvody inženýrských sítí a nízkonákladové, bezporuchové vytápění.

Již ve standardu si vybíráte z široké nabídky materiálů a barev. Je však vaše představa jiná? Samozřejmostí je velké množství materiálů a doplňků, jako například interiérový dřevěný obklad, předpříprava na krb či klimatizaci, vnitřní žaluzie se síťkami a podobně. Líbila by se vám jiná barva rámů oken a dveří? Není problém. Vyberete si z širokého vzorníku barev.

A na závěr nabízíme několik praktických tipů, jak si zařídit interiér.

Nadčasový design.
Pokud nemáte svůj jednoznačně vyhraněný vkus, snažte se nepodléhat módním trendům. Základní vybavení, jako podlahy, obklady, či kuchyňskou linku volte v nadčasových účelových tvarech, v neutrálních barvách a materiálech.

Jednotný styl.
Sjednoťte styl! Zvolte jednotnou, barevně příbuznou škálu materiálů podlah, interiérových dveří a nábytku. Váš mobilní dům bude působit harmonicky.

Originalita.
Jiskru Vašemu interiéru dodají například výraznější nábytkové prvky (křeslo, komoda, stůl, sedačka), zajímavá svítidla, dekorace, či bytový textil. Když se okoukají, jednoduše je vyměníte bez výraznějších finančních nákladů.

Jak kombinovat prvky a barvy interiéru.
Interiér kombinujte s citem. V rámci jednoho prostoru se doporučuje kombinovat maximálně tři barvy. Přírodní materiály kombinujte s přírodními. Syntetické se syntetickými. Menší prostory snesou obvykle jednu dominatní, tzn. jednu výraznou barvu, nebo dominantní nábytek. Ve větších prostorách si dominantních prvků můžete dovolit více, jelikož mají dostatečný odstup, aby vynikly. Každopádně vše záleží především na Vašem vkusu (-:

Pokud potřebujete více informací, jak vypadá interiér v mobilním domě Original, Wood, Modern a Family, kdykoli nás kontaktujte.