Láká Vás bydlení ve vlastním rodinném domě, který je díky ceně 1 567 000 Kč dostupný téměř pro každého, je postaven z prémiových materiálů a jeho provoz je přátelský k Vaší peněžence? Přesně tyto parametry splňuje rodinný dům Super Arktik ® FAMILY. Jak si začít plnit sen o bydlení v rodinném domě FAMILY?

VÝBĚR DOMU
Nebaví Vás, nebo nemáte čas zajišťovat vše kolem stavby domu? Potom je rodinný dům Super Arktik ® FAMILY to nejideálnější řešení. Proč?

1) Nestavte. Nechte to na nás.
Vaše jediná starost je vybrat si na setkání na pobočkách v Brně nebo Ružomberku materiály, ze kterých dům postavíme. A to je všechno. Rodinný dům Super Arktik ® FAMILY postavíme na klíč v našich výrobních halách. Tento způsob výstavby šetří nejen Vaše peníze, ale také čas a nervy :-)

2) Suchá výstavba, nedoceněná výhoda.
Počasí nemá žádný vliv na průběh stavby. Ať prší, nebo sněží, výstavba domu pokračuje v suchu a v teple v našich výrobních halách dále. Oproti klasické stavbě je navíc suchá výstavba ohleduplnější i k životnímu prostředí.

3) Nízké provozní náklady.
Tepelně izolační vlastnosti materiálů, kvalitní okna a efektivní systém vytápění dělají z domova Super Arktik ® FAMILY dům s nízkými převazkovými náklady.

4) Bydlete okamžitě.
Hotový rodinný dům Super Arktik FAMILY dovezeme a umístíme na Váš pozemek. Předáme Vám klíče a můžete se okamžitě nastěhovat a bydlet.

VÝBĚR POZEMKU
Pokud ještě nevlastníte pozemek, máme pro Vás dobrou zprávu. Rodinný dům Super Arktik ® FAMILY s přehledem postavíte i na menším stavebním pozemku. Na co si ovšem dát při výběru pozemku pozor?

1) Jak zjistím, zda je možné rodinný dům Super Arktik FAMILY na pozemku postavit?
Všechno s vámi důkladně prověříme. Konktaktujte nás a zdarma uděláme obhlídku přístupové cesty a pozemku.

2) Je pozemek opravdu stavební?
Všechny důležité informace o pozemku naleznete v tzv. Územně plánovací informaci, kterou Vám na požádání vydá příslušný úřad.

3) Kde jsou inženýrské sítě?
Máte na pozemku inženýrské sítě? Pokud ne, v jaké vzdálenosti od pozemku se nacházejí? Pamatujte, že přivedení inženýrských sítí na pozemek nemusí být levná záležitost.

4) Máte přístupovou cestu?
Prověřte si, kdo je vlastníkem přístupové cesty na pozemek. Prochází-li přístupová cesta přes parcelu jiného majitele, jak je ošetřený přístup? Měli byste vědět, že se zajištěným přístupem na pozemek Vám banka schválí hypotéku.

5) Rovinatý či svažitý pozemek?
Svažité pozemky jsou obvykle levnější, než rovinaté. Avšak svahovitý pozemek může v některých případech výstavbu prodražit. Proto si to před koupí dobře sečtěte.

6) Jaká je vybavenost lokality?
Při výběru pozemku zvažte Vaše preference ohledně dostupnosti k občanské vybavenosti.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Potřebujete doplňující informace, nebo vidět rodinný dům Super Arktik ® FAMILY? Kdykoli nás kontaktujte, nebo navštivte na našich pobočkách v Brně, nebo Ružomberku.